Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Cześć, potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście Opole. Mam kłopot z moją pralką, która od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Wybieram program, który ma trwać około godziny. Pralka zaczyna działać a po niedługim czasie wyświetlają się dziwne komunikaty na wyświetlaczu. Podejrzewał, że mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moja prośba o uczciwych specjalistów z mego miasta.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Szukam sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Cześć, czy sprawdzałeś firmy z tego portaluwww: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Reklamuje się tam sporo serwisów, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na serwis. Każda z firm specjalizuje się w urządzeniach danych producentów. Ten, który dobrze serwisuje urządzenia LG, może już słabo wypaść przy pralkach innej firmy. Dlatego pozostaje tylko podzwonić po serwisach. Sprawdzić, która posiada akredytacje dla urządzenia Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:09

Dzień dobry, jak widziałeś serial Usterka w TVN to wiesz o czym piszę. Rzetelny serwis to nie koniecznie ten , który się ceni. Jest sporo fachowców, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat serwisów z twojego miasta.

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości