Które rozwiązanie będzie tańsze w eksploatacji?

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które rozwiązanie będzie tańsze w eksploatacji?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Dzień dobry. Pragnę uruchomić niewielki interes. Mam na myśli otworzenie sklepu w galerii handlowej. Biorę pod uwagę dwa warianty. Mogę wydzierżawić lokal lub kupić wyspę handlową takiego pokroju: https://notariusz-tuszyn.pl/2022/08/17/gdzie-dobrac-odpowiednie-modele-anatomiczne-do-sali-edukacyjnej-w-szkole/ pośrodku pasażu handlowego. Dla doskonalszego zilustrowania sytuacji dołączam zdjęcie, które ilustruje wybrany przez mnie towar: [img]http://jfm-furniture.pl/zdjecia_slider/93.jpg[/img] . Cena wynajmu powierzchni pod tego rodzaju wyspę jest znacznie niższy niż wydzierżawienie lokalu użytkowego. Tak, więc ta druga opcja wydaje się bardziej sensowna. Natomiast mam dylemat czy nie będzie to postrzegane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Co wy o tym myślicie jako kupujący.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 11:15 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które z rozwiązań będzie bardziej opłacalne?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Witaj. Obydwa rozwiązania mają swoje dobre i słabe strony. Zasadnicza kwestia to miesięczny koszt wynajmu. Sam powiedziałeś, że wyspa handlowa będzie o wiele tańsza w utrzymaniu. Lecz takie rozwiązanie nie sprawdzi się dla każdego biznesu. Doskonale sprawdzi się do sprzedaży telefonów komórkowych czy innych małych rzeczy. Ale w przypadku dużej liczby branż będzie to chybione rozwiązanie. Konsumenci preferują komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś kupić na szybko. Dlatego radzę zastanowić się czy wyspa handlowa jest najlepszym dla ciebie wyjściem. Trzeba również zastanowić się nad rozwojem firmy w przyszłości.

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości