Jak mogę wypromować stronę na frazę wideodomofony w Warszawie?

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Jak mogę wypromować stronę na frazę wideodomofony w Warszawie?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Cześć. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - związane z pozycjonowaniem strony w wyszukiwarce internetowej. Pragnę aby moja strona WWW znalazła się na początku wyników na frazę wideodomofony Warszawa. Próbowałem samodzielnie coś z tym zrobić lecz rezultat moich działań jest dość słaby. Nie udało mi się wypromować strony do 1-szej pięćdziesiątki wyników wyszukań. Natomiast jak przeglądam podobne strony to posiadają mniej treści i zazwyczaj posiadają gorszą grafikę. Co mogę zrobić żeby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Jak jestem w stanie wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Dzień dobry. Jak pragniesz żeby twoja strona internetowa znalazła się wysoko w rezultatach wyszukiwarki to powinieneś poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to poprawna struktura strony WWW. Następna kwestia to mocne odnośniki, które prowadzą do promowanej witryny internetowej. U ciebie te dwie kwestie są do zmiany. Na początku musisz uzupełnić stronę o wartościową treść, która posiada pozycjonowane słowa kluczowe. Należy je wytłuścić dla robotów. Druga sprawa to właściwe linkowanie wewnątrz strony. Dzięki temu roboty lepiej będą oceniały stronę. Jak chodzi o pozyskiwanie linków to należy skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. U ciebie przeważają same katalogi, co jest dużym błędem. Pozyskuj odnośniki ze stron, które mają naturalny ruch. Odpowiednie są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacząco się poprawią.

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości