Szukam rzetelnego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Szukam rzetelnego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Cześć, mam bramę wjazdową na posesję. Była ona zamontowana jakiś czas temu i wszystko działało w porządku. Ale po kilku latach się ona zniżyła i zaczęły występować kłopoty z jej przesuwaniem. Miałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i zainkasowali gotówkę. Brama działała poprawnie przez kilka miesięcy i kłopot znowu wystąpił. Obecnie znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z ekipami z tego serwisu?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebny sprawdzony ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Cześć, miałem zbliżony kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię martwić, ale naprawa tego nie jest banalną rzeczą. Jeżeli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie obsadzili to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Druga kwestia to właściwa wysokość wózków, po których brama się porusza. Brama winna mieć zapas luzu od kostki brukowej. Mniej więcej 9 cm wystarczy w zupełności. Jak te rzeczy będą należycie zrobione to nie będzie problemów z funkcjonowaniem bramy przez kolejne lata. Jeżeli chodzi o ludzi z tej strony to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości