Koncepcja na impreze integracyjna dla przedsiebiorstwa

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na impreze integracyjna dla przedsiebiorstwa

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:32

Dzień dobry, od dłuższego czasu pracuje w średniej wielkości korporacji. I musiał nastać ten dzień, że zostałem poproszony, aby przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poszperałem trochę w Internecie i powiem szczerze, że jest wiele możliwości takich zabaw. Po pierwsze zwróciłem uwagę, iż na każdej ze stron podkreślają istotność dogodnego przewozu osób. Podpowiadają aby zrobić wynajem busa, ponieważ ten typ transportu jest znacznie bardziej komfortowy niż zwykły autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca odbywania się imprezy firmowej to niezły pomysł. Idąc za ciosem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl znalazła się ta strona WWW. Mają fajnego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i sądzę, iż tego rodzaju transport przypadnie wszystkim do gustu. Posiadam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie droższy od wynajmu autobusa? Ale z drugiej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wybór busa do transportu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej uzasadniony. Rozmyślałem również o pociągu. Ale trasa Warszawa - Wrocław jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Druga sprawa to zakwaterowanie. Czy warto zarezerwować hotel w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj posiadają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii. Natomiast jak zarezerwujemy hotel poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości