Czy warto umieścić wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto umieścić wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Witajcie, posiadam zakład krawiecki z długoletnim stażem. Rozpocząłem jeszcze działalność za czasów komunistycznych. Obecnie biznes kręci się o wiele gorzej. Nie mam pojęcia o Internecie. Natomiast jestem w stanie bezpłatnie dać reklamę na takim portalu internetowym https://bipgov.pl/2022/07/13/zwirownia-konin-gdzie-przyjemnie-jest-zdobyc-nie-drogo-i-w-odpowiedniej-cenie-produkty-do-wyremontowania-posesji-przy-apartamencie i nie wiem czy w ogóle da mi to korzyści. Promocja niby jest za darmo, ale jaką korzyść ja będę z tego czerpał? Jak to w ogóle działa?

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dać wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Cześć, jak możesz gdziekolwiek umieścić za darmo reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie będziesz miał zamówień. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, ale teraz jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tym portalu jest krawców. Przecież ludzie szukają teraz przede wszystkim w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich potencjalnych klientów. Więc nie myśl dłużej i umieść tam swoją wizytówkę. Na pewno zyskasz.

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości