Dobre strony internetowe Radom

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Dobre strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy niedrogie strony internetowe to obecnie odpowiedni wybór dla firmy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Po pierwsze temat niedrogich stron internetowych należy rozpatrzyć w wielu płaszczyznach. Pierwsza sprawa to zdefiniowanie terminu budżetowe strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w kwestii tworzenia mało kosztownych stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednej osoby niedroga strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to całkiem inny rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak widzimy rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można jasno i precyzyjne określić czym są niedrogie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wynikach wyszukiwarki. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy projektują strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy żądaną przez nas frazę strony internetowe Radom aby sprawdzić na jakie oferty zaprojektowania strony internetowej możemy liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie stworzenia strony internetowej dostaniem klarowny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania parę firm z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to wygląda również u tańszych wykonawców, które tworzą strony internetowe w Polsce.

Jak już otrzymamy oferty na zaprojektowanie strony internetowej to powinno się zrobić ich zestawienie. Zestawienie powinno zawierać cenę zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zbudowania strony internetowej przez firmę. Kierując się tylko ceną zbudowania strony internetowej, zestawienie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zwyczajowo oferty stworzenia strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o darmowe CMS i ogólnodostępne projekty graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj kiepski pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze dostaniemy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zbudowana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na zaprojektowanie strony internetowej, która będzie miała unikalny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Tego typy strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości