Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:34

Witam wszystkich. Od lat zajmuję się rynkami walutowymi i inwestycjami na rynku Forex. Robię na nich transakcję od wielu lat. Nie jestem jakimś zamożnym graczem, ale przez lata posiadłem pewną wiedzę, która pozwala mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były słabe. Częściej traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Z biegiem lat doszedłem do wprawy, jak trafnie odczytywać wykresy i poprzez to moje inwestycje dawały minimalny zysk. Problemem było trafne i szybkie zdiagnozowanie przyszłego trendu i odpowiedniej pary walut, którą powinno się wybrać. Nie wystarczy analizować kilku par walutowych. Do trafnej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Tego rodzaju dla człowieka jest czasochłonna i nierzadko przegapiłem dobry moment zainwestowania na rynku Forex. Tak, więc zacząłem szukać narzędzi, które umożliwią mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich kilka, ale najskuteczniejszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim firma 4M International , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią obstawianie na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na 2 grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory i roboty na platformę Meta Trader 4. Kolejny rodzaj produktów to różnego rodzaje subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najlepsze z nich to 4M Analytics, które pokazuje siły 8 najważniejszych walut, a także moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Wykorzystując je, zawsze wiemy kiedy można wykonać korzystną i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest teraz dostępne dla wszystkich. Wykorzystując te narzędzia wykonywane przeze mnie są znacznie bardziej dochodowe. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samodzielnie wykonywać analizy 28 wykresów i rozważać, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. To oprogramowanie wykonuje to za mnie. A co najważniejsze, rachunki wykonuje maszyna, która nie ma emocji. Dzięki temu wyliczenia są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Także w przypadku komputera eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek robi w czasie skomplikowanych rachunków. W szczególności jak robi je pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej sugeruje sprawdzić te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.

Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości