Wideodomofony - jaki kupić?

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - jaki kupić?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Hej. Niebawem muszę zakupić domofon, który umieszczę w swoim nowym mieszkaniu. Ciągle zastanawiam się jednakże czy postawić na tradycyjny domofon czy poprawniej wybrać wideodomofon. Nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy, jakkolwiek równolegle zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę dzieci, jakie w szeregu przypadków podnoszą domofon i wpuszczają gości, w następstwie tego pewno porządniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://gallendor.pl ? Nie jestem niemniej jednak pewny czy to ma sens. Proszę o pomoc osoby mające takie wideodomofony.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 10:37 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - który kupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:38

Dzień dobry. Niedawno sama stałam przed wyborem zakupu domofonu i także nie wiedziałam co kupić. Zdecydowaliśmy jednakże wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o wiele korzystniejszy. Po pierwsze takie urządzenia nie kosztują dużo więcej niż stereotypowe domofony, a jakkolwiek porządniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez dużo lat. Dla nas najistotniejsze jest, że zauważamy kto dzwoni, w następstwie tego dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj godziwego i poprawnego modelu, a nie musisz żałować swojego wyboru.

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości