Fenomenalne właściwości - olej marula

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Fenomenalne właściwości - olej marula

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Witam. Uwielbiam dbać o własną skórę i ciało, skutkiem tego także wielokrotnie przeczesuję internet w poszukiwaniu nowych kosmetyków. Ostatnio spotkałam się z olejem marula. Nie wykorzystywałam go nigdy, lecz podobno ma oszałamiające właściwości, jakie wpływają korzystnie na dużo detalów ciała. Nie jestem niemniej jednak pewna czy to prawda, a niezmiernie zależy mi na jej poznaniu, bo nie chcę kupić czegoś co mi nie pomoże, a może i zaszkodzi. Jeżeli ktoś stosował olej marula to proszę o wszelkie opinie na jego temat.

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Oszałamiające właściwości - olej marula

Postautor: dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Witam. Użytkuję olej marula od paru miesięcy. Także na początku miałam pewne wątpliwości co do jego działania, lecz zaryzykowałam oraz nie żałuje. To prawda, że ma on niezmiernie rozległe zastosowanie oraz korzystnie działa na włosy, cerę, cerę i paznokcie. Stosowałam go też będąc w ciąży dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja skóra jest bezbłędnie nawilżona i elastyczna, a również gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak i całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości