Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Pozyskałam niedawno ofertę, która dotyczy pracy w galerii, a dokładniej chodzi o te wyspy handlowe https://specprodent.pl/index.php/2022/08/16/kurs-miesnie-dna-miednicy-przez-siec-on-line-czy-warto-sie-na-niego-zarejestrowac/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, albowiem zastanawiam się czy to właściwe miejsce dla mnie. Lubię poznawać innowacyjnych ludzi oraz proponować im dany towar. Mam również duże doświadczenie w tej dyscyplinie. Jednak wyspa to nie to samo co przeciętny punkt sprzedaży. Ciągle zastanawiam się, więc czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Hej. Praca na wyspie handlowej nieomal nie różni się od tej w sklepach. Faktycznie masz mniej miejsca, więc siedzisz albo stoisz, ale możesz również urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, w związku z tym nadzwyczaj męczące. Ponadto nie musisz biegać po całym sklepie i odwieszać ciuchów i sprzątać całego bałaganu. Do dyspozycji masz przeważnie parę gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli uwielbiasz ludzi to prawidłowo ponieważ w większości wypadków koło wyspy przechodzi w ciągu dnia bardzo sporo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości