Dobra firma z kruszywem w okolicy Koła

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Dobra firma z kruszywem w okolicy Koła

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:32

Dzień dobry. Potrzebuje rzetelnej żwirowni z miasta Koło, która sprzedaje kruszywo budowlane. Czy ktoś z kolegów i koleżanek posiada może namiary na sprawdzonego dostawcę kruszywa. Od kumpla nasłuchałem się sporo rzeczy, jak firmy oszukują na żwirze budowlanym. Przywożą kruszywo kiepskiej jakości, którego jest znacznie mniej niż było zamówione. Mój sąsiad potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton żwiru budowlanego - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozgarnął kruszywo - okazało się że żwiru było mniej o 1/3 niż zamówił. Więc różnica jest i był zmuszony dopłacić za kolejny transport.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Sprawdzona firma sprzedająca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Witaj. Nie każda firma kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest dużo osób, które tak starają się ekstra dorobić. Szczególnie, iż klient nie może zweryfikować rzeczywistej wagi dostarczanego żwiru budowlanego na posesję. Ja korzystałem z usług firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to mała żwirownia w pobliżu miasta Koło. Towar mają dość dobry i odbiorcy sobie go chwalą. U mnie dostarczone kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zamówiłem 70 ton, które wg mych wyliczeń było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 ciężarówki i materiału było chyba nawet trochę więcej niż potrzeba. Więc z pewnością ta firma Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości