Czy tego rodzaju biznes ma szansę na sukces?

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy tego rodzaju biznes ma szansę na sukces?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Dzień dobry. Dumam nad otworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem dźwigów towarowych. Mam odpowiednie doświadczenie w tym kierunku. Kiedyś nawet miałem okazję pracować w przedsiębiorstwach o podobnym profilu działalności: https://e-position.pl/2022/07/13/piasek-konin-gdzie-milo-jest-kupic-nie-drogo-i-w-odpowiedniej-cenie-towary-do-wyremontowania-placu-kolo-willi , które z dobrym rezultatem realizowały instancje wind towarowych na naszym rynku. Natomiast od tamtego momentu minęło już dużo czasu i nie mam pojęcia jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi w naszym kraju. Czy ktoś z kolegów lub koleżanek ma może doświadczenie w tej branży i miałby ochotę podzielić się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy taki biznes może się udać?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:59

Cześć. W mojej opinii zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która montuje dźwigi towarowe to nieco za mało żeby na tej podstawie zakładać własną działalność związaną z montażem platform towarowych. Należy na starcie przygotować poprawny biznes plan, który będzie opierał się na realnych założeniach. Musisz oszacować popyt na platformy towarowe oraz czym twoja firma może zachęcić klientów do swojej oferty. Musisz mieć na uwadze, że większość przedsiębiorstw w tej branży ma stałych klientów, którzy zlecają konserwację wcześniej zakupionych platform towarowych. Następna kwestia to sposób promocji oferowanych produktów i sposób na pozyskanie klientów. Windy towarowe nie należą do tanich i będzie ciężko przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości