Czy ktoś zna rzetelną firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś zna rzetelną firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Witam, poszukuje ekipy ślusarzy do zrobienia balustrady ze stali nierdzewnej w moim domu. Najlepiej zatrudniłbym ekipę z polecenia. Ale takiej nie mam. Stąd moja prośba do was koledzy i koleżanki o podesłanie namiarów na sprawdzonych wykonawców. Najlepsza byłaby brygada z okolic stolicy. Ale jeśli ktoś ma namiary na wykonawców z innych miast, którzy montują balustrady ze stali nierdzewnej w stolicy, z chęcią zapoznam się z ich ofertami. Za pewne będą nieco tańsi niż wykonawcy ze stolicy.

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś zna dobrą firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Dzień dobry. Rozumiem, że szukasz sprawdzonej ekipy. Najlepsza jest zawsze z polecenia. Natomiast skąd pewność, że tu podeślą właściwe namiary na uczciwych fachowców. Przecież każdy jest w stanie powiedzieć co chce na tym forum. W Internecie jest wiele portali, które mają bazy sprawdzonych wykonawców. Ci wykonawcy mają przeważnie tam swoje realizacje i komentarze z poprzednich wykonań. Ja bym w ten sposób poszukiwał firmy. A jak chodzi o polecenie fachowca to nie jestem w stanie pomóc. Ja wpisałem w wyszukiwarce: http://newyorkstyle.pl i posiadam wiele interesujących stron internetowych. Pierwsza z brzegu posiada bardzo interesujące prace Obrazek , z których klarownie wynika, że ekipa zna się na swojej pracy. Wybierz sobie kilku wykonawców, a następnie wpisz ich nazwy w Internecie i poszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz miał pojęcie, kto z specjalistów jest godny uwagi i należy go wybrać do współpracy.

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości