Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Miejsce do wyrażania Waszych poglądów.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Cześć, rozmyślam nad promocją swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Mam średniej wielkości sklep z meblami i zastanawiam się nad sprzedażą mebli w Internecie. Na starcie pragnę być topie wyników na słowo kluczowe meble pracownicze , które obecnie najlepiej mi schodzą w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Powinno się tworzyć linki do domeny ze stroną i czekać na pozycję. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to działa że ja będę wysoko a inni niżej. Przecież wg tego to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najistotniejsze czy uda mi się samodzielnie takie hasło wypozycjonować?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy będę w stanie samemu wypromować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:52

Dzień dobry. Posiadasz nierealnie, optymistyczne podejście do tematu pozycjonowania strony WWW. Żeby było to takie łatwe: pozyskujemy odnośniki i nasza strona jest na szczycie wyników na frazę meble pracownicze. Prawdom jest, że posiadasz dobrze wykonaną stronę WWW. Również prezentowane na stronie meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Ale to nie wystarczy aby wypozycjonować domenę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania domeny to tylko początek działań. Trzeba mieć pojęcie jakiego typu odnośniki pozyskać do pozycjonowanej strony internetowej oraz w jakich proporcjach. Również istotne jest nasycenie linków pozycjonowaną frazą. Dasz takich odnośników za dużo, strona dostanie karę od wyszukiwarki. Zbudujesz ich za mało - pozycje będą niskie. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie odnośnika to początek. Liczy się to aby odszukały go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Gadu Gadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości