Strona 1 z 1

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 9:58
autor: tomaszkowal
Cześć, potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście Opole. Mam kłopot z moją pralką, która od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Wybieram program, który ma trwać około godziny. Pralka zaczyna działać a po niedługim czasie wyświetlają się dziwne komunikaty na wyświetlaczu. Podejrzewał, że mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moja prośba o uczciwych specjalistów z mego miasta.

podobne tematy:

Szukam sprawdzonego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:04
autor: mariuszbyk
Cześć, czy sprawdzałeś firmy z tego portaluwww: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Reklamuje się tam sporo serwisów, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na serwis. Każda z firm specjalizuje się w urządzeniach danych producentów. Ten, który dobrze serwisuje urządzenia LG, może już słabo wypaść przy pralkach innej firmy. Dlatego pozostaje tylko podzwonić po serwisach. Sprawdzić, która posiada akredytacje dla urządzenia Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:

Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:09
autor: marekwirazka
Dzień dobry, jak widziałeś serial Usterka w TVN to wiesz o czym piszę. Rzetelny serwis to nie koniecznie ten , który się ceni. Jest sporo fachowców, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat serwisów z twojego miasta.

podobne tematy: