Strona 1 z 1

Czy ktoś się orientuje ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do zajadu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Dzień dobry, wyszukałem w internecie bardzo ciekawe wizualizacje lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw jak cenową mogą kształtować się takie cuda jak na poniższym obrazku Obrazek . Bardzo mi się podobają takie rozwiązania, ale boję się że są one nie na moją kieszeń. Nie chcę zawracać głowy firmie a później się ośmieszyć, że nie mam kasy. Dlatego prośba do znawców tematu o jakieś widełki cenowe za tego rodzaju lady do recepcji.

podobne tematy:

Czy ktoś wie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do pensjonatu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Witaj, super strona www. Realizacje tej firmy są jeszcze okazalsze niż na fotografii podanej w tym wątku. Jeżeli wykonują zlecenia dla tak dużych korporacji to z pewnością do najtańszych nie należą. Ale nie mam pojęcia czemu nie wyślesz do nich zapytania ofertowego. Piszesz co potrzebujesz i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najszybciej. Wiele firm tak działa, więc czemu nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś wie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do motelu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Dzień dobry, rzeczywiście bardzo oryginalne są ich lady do recepcji. Nie mam pojęcia jak oni to przeliczają, lecz jakiś czas temu na innym forum spotkałem się z takim stwierdzeniem: trzeba przyjąć od 2 tyś złotych za metr lady recepcyjnej. To masz już jakiś punkt odniesienia.

podobne tematy: